metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)19.12.2022 20:09

Q po to że w Bujnach mieszka dużo waszych mieszkańców może dlatego w innych miastach są linie podmiejskie a tak wogole to lepiej wyglądają niż ta wasza roosweelta wstyd żeby droga lepsza była na wsi niż w miescie

20


Staś Pytalski ~Staś Pytalski (Gość)19.12.2022 20:19

Ciekaw jestem ile czasu potrzebuje taki twardy "pieszczoch", znaczy się elektryk żeby pochłonąć 2000 kWh, bo taki będzie limit tańszego prądu dla ogromnej większości na cały rok 2023. A będzie ich całkiem sporo tych twardzieli.

34


JD ~JD (Gość)19.12.2022 14:20

Nie wiem kto decyduje w tym kochanym Piotrkowie ale kolor autobusów nie odpowiadam barwą flagi miasta, która jest biała z pasami czerwonym i niebieskim oraz umieszczonym na niej herbem? Jakoś nie mogę tam znaleźć koloru zielonego.

85


:) ~:) (Gość)19.12.2022 19:37

Nareszcie. W końcu trochę nowoczesności...

90


Zejdź na ziemię ~Zejdź na ziemię (Gość)19.12.2022 19:01

Kiedy chodniki na przystankach odśnieżą?

81


Jp100 ~Jp100 (Gość)19.12.2022 20:37

Ja akurat mam swoje auto koloru czerwonego bo jestem patriotą.

32


JanGutenberg007 ~JanGutenberg007 (Gość)19.12.2022 20:41

Te śmierdzące capy z noclegowni, za darmo będą smrodzić swoim smrodem wnętrze autobusów i foteli i się grzać... Wszystko za free....
A fee, a fee, a feeeeeeee.....

71


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)19.12.2022 21:26

No fajnie, fajnie. Ładnie się prezentują. Osobiście dotychczasowe MAN-y zbytnio mi nie przeszkadzały, może nie są młode, ale komfort jest na przyzwoitym poziomie. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko odpowiedniego rozkładu jazdy. Dla mnie obecny przebieg tras i godziny linii nr 8 to jest dramat. Szybciej (i taniej) jest przejść się spacerkiem, jechać rowerem lub autem.
Nie oczekuję cudów, ale komunikacja miejska powinna być konkurencyjna dla prywatnych aut (mniejsze korki, mniejsze zanieczyszczenie powietrza, więcej miejsc parkingowych). Obecny cennik to kiepska konkurencja, a z komunikacji we większości korzystają ci którzy nie mają auta (uczniowie i emeryci). To też kiepski zarobek dla MZK - bilety ulgowe lub darmowe przejazdy. Myślę, że warto pochylić się też nad mieszkańcami w przedziale 20-60 lat i w jakiś sposób zachęcić ich do zostawienia auta w domu i skorzystania z autobusu.... Co na to Pan prezes MZK?

91


Taki ktoś ~Taki ktoś (Gość)19.12.2022 21:46

I tak najfajniejsze były ikarusy.

41


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)20.12.2022 08:20

Co ze stanem technicznym pozostałych autobusów ?? Czy musi dojść do wypadku czy kolejnej wymuszonej kontroli ITD ??

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat